Hawaii

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Hawaii

Nieruchomość na sprzedaż na Hawajach

Hawaje to odosobniony archipelag wulkaniczny na środkowym Pacyfiku. Wyspy są dobrze znane z dzikiego krajobrazu klifów, wodospadów, tropikalnej roślinności i złotych, czerwonych, czarnych, a nawet zielonych plaż. Honolulu jest stolicą i jest najbardziej zaludnionym miastem i znajduje się w Oahu.

Są także jednym z dwóch stanów, w których Alaska nie należy do tak zwanych sąsiadujących ze sobą Stanów Zjednoczonych.

Główne wyspy archipelagu to osiem: Niihau, Kauai, Oahu, Molokai, Lanai, Kahoolawe, Maui i Hawaje. Ten ostatni jest również największy i często nazywany jest "Wielką wyspą", aby uniknąć pomyłki z państwem.

Hawaje to 50. amerykańskie państwo i najnowszy stan, który został dodany w 1959 roku. Hawaje to jedyne państwo w Ameryce, które składa się w całości z wysp.

Mając ponad milion mieszkańców na wyspach, jest ósmym najmniejszym państwem w Ameryce, a 11 najmniej zaludnionym.

Fakt, że populacja nie jest duża, może wynikać po części z wysokich kosztów utrzymania i wysokich podatków związanych z Hawajami. Mieszkańcy płacą prawie trzy razy więcej niż średnia krajowa.

W lutym Departament Pracy i Stosunków Przemysłowych ogłosił, że Hawaje dodały w lutym 2 300 miejsc pracy, a stopa bezrobocia 2,1%. Jest to jeden z najniższych wskaźników bezrobocia w kraju.

 Jaka jest ta kombinacja drogiej nieruchomości na sprzedaż na Hawajach, drogich kosztów utrzymania i małej populacji na hawajskim rynku nieruchomości w 2018 roku? Czy jest to rynek dla kupujących lub raj dla sprzedawców nieruchomości na sprzedaż na Hawajach? Czy hawajski rynek nieruchomości jeździ ważną falą, czy jest na krawędzi katastrofy?

W rankingu stu amerykańskich metropolii miasto Honolulu zajęło 67. miejsce pod względem spodziewanej sprzedaży domów i wzrostu cen. Spółka odnotowała wzrost ceny o 3,11% i wzrost sprzedaży nieruchomości na Hawajach o 1,43% w ciągu ostatniego roku.

Nieruchomości na sprzedaż na Hawajach, ceny domów jednorodzinnych w Oahu wzrosły o 2,7% w okresie od 2016 do 2017 roku, a eksperci przewidują, że średnia cena może wzrosnąć w 2018 roku.

Hawajski rynek nieruchomości od dawna jest w nieustannym stanie świętowania lub głodu. Jest idealny dla ultra-zamożnych szukających najlepiej sprzedających się nieruchomości na sprzedaż na Hawajach, ale często oferuje kilka opcji dla populacji w dużej mierze zatrudnionej w branży usługowej i hotelarskiej. Rok 2018 może ulec zmianie, ponieważ coraz więcej inwestorów zwraca się do posiadanych na Hawajach nieruchomości, które są mniejsze niż zaledwie dwa i trzysta metrów kwadratowych, aby zapewnić bardziej przystępne cenowo mieszkania.

Najlepszym miejscem do zamieszkania na Hawajach jest Honolulu, największe miasto na Hawajach, a jego nazwa oznacza "osłonięty port" i cieszy się najwyższym poziomem życia w każdym mieście w kraju i niskim wskaźnikiem przestępczości. Stanowisko miasta pozwala mu działać jako brama do turystyki dla pozostałych wysp.

 Paia jest ulubionym miejscem dla wielu Hawajczyków, ponieważ jest to mniej turystyczne i bardziej autentyczne miasto.

Na małym rynku Paia trudniej jest przewidzieć, że rynek Honolulu, który odnotował niewielkie, ale stałe wzrosty.

Hawaje mogą cieszyć się kolejnym rokiem stałego wzrostu pod względem średnich wartości nieruchomości na sprzedaż na Hawajach i pozostaną jednym z najdroższych miejsc w kraju, w którym będą mieszkać.

  •  
    Przeprowadzka na Hawaje. Ekspatriuj i mieszkaj na Hawajach

        Kto z was nigdy nie marzył, nawet przez chwilę, o relaksującym życiu? Może w jednym z tych cudownych miejsc, gdzie nie sposób nie być zachwyconym. A jeśli powiedzieliśmy ci, że kupno nieruchomości w jednym z tych miejsc może okazać się rozwiązaniem codziennej monotonii? Tak, dziś w Realigr ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 10574

Sprzedaż Dom, Hawaii, Honolulu, Honolulu, Honolulu

20,158,826.00PLN
Sprzedaż
Dom

790 m²
Zmniejszyła się z 8.000.000 dolarów. Private gated marina / golf społeczności.
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB